Aktualności

30.12

Warsztaty Bożonarodzeniowe z rodzicami

20.12.2019r. nasze przedszkole zamieniło się na moment w pracownię plastyczną i kulinarną. W świątecznej atmosferze wielu rodziców naszych przedszkolaków odkrywało swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów.
Święta bez pierniczków to Święta stracone;) Kierując się tym przesłaniem nasze przedszkolaki z grupy „Misiów” wspólnie z rodzicami spotkali się na wspólne dekorowanie świątecznych pierniczków oraz wykonywali piękne ozdobne bombki. Czas upłynął w miłej, rodzinnej atmosferze wśród wspólnych rozmów i śmiechu. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem.
Dziękujemy wszystkim przybyłym na warsztaty. Bardzo się cieszymy, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.

więcej...
10.12

Święty Mikołaj

Święty Mikołaj odwiedza dzieci na całym świecie. Jest to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do Niepublicznego Punktu Przedszkolnego „Kocurek”. Dzień ten był radosny i pełen wrażeń dla wszystkich naszych przedszkolaków. Święty Mikołaj oprócz wymarzonych prezentów przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Za prezenty dzieci odwdzięczyły pięknymi piosenkami i własnoręcznie przygotowanymi pracami przedstawiającymi Mikołaja.

więcej...
5.12

4- te urodziny Alicji

„Taki dzień radosny, taki dzień jedyny, zapraszamy dzisiaj na Alicji urodziny”. 25.11.2019 roku był szczególnym dniem dla naszego Kocurkowego przedszkolaka Alicji - obchodziła swoje 4 -te urodziny. Przedszkolaki tradycyjnie odśpiewali” Sto Lat”, a Alicja poczęstowała dzieci pysznym tortem. Jeszcze raz życzymy Sto lat

więcej...
22.11

POLICJANCI Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLU

20.11.2019r. w środę policjanci odwiedzili dzieci z naszego „kocurkowego” przedszkola. Była to doskonała okazja, aby przypomnieć maluchom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w domu, na podwórku oraz na ulicy, przypominali numery alarmowe do służb ratunkowych. Dzieci otrzymały od zaproszonych gości drobne upominki. Przedszkolaki wspólnie z policjantami ćwiczyli wszystkie poznane zasady przejścia dla pieszych. Serdecznie dziękujemy panom policjantom, że znaleźli czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami.
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY

więcej...
23.10

6- te urodziny Adasia

W grupie „Lisków” co roku obchodzimy urodziny. Z tej okazji spotkały się wszystkie dzieci, aby wspólnie uczcić tą okazję. Były życzenia, uściski i oczywiście słodki poczęstunek. Ten dzień jest wyjątkowy dla jubilata, który otrzymuje mnóstwo serdecznych życzeń i najpiękniejsze STO LAT.

więcej...

Przedszkole terapeutyczne

ul. Chmielna 2B, 26-600 Radom