Piknik Rodzinny 2019r.

Piknik rodzinny
05 Lipca 2019r. odbył się nasz kolejny piknik rodzinnym który zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole. Jest to wspaniały, rodzinny czas, pełen gier, zabaw ruchowych i sportowych, występów dzieci. To okazja do lepszego poznania się i zintegrowania z przedszkolem. Dzieci wspólnie z przedszkolakami z „ Rudego Kocurka” zaprezentowały program artystyczny dla swoich rodziców.
Kadra pedagogiczna wraz z innymi pracownikami przedszkolaprzygotowała niespodziankę dla dzieci- przedstawienie na podstawie wiersza Jana Brzechwy „Kaczka Dziwaczka”. Niezwykłym przeżyciem dla dzieci było ujrzeć „swoją Panią” wcielającą się w jedną z postaci wiersza. Przedszkolakom przedstawienie w wykonaniu nauczycieli bardzo się spodobało czego dowodem były gromkie brawa. Spotkanie uwieńczone zostało wspólnym „kaczuszkowym” tańcem.
Przy takich okazjach jak ta, przypominamy sobie, że najlepsze co możemy ofiarować swojemu dziecku, to nasz czas. Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pikniku.