Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Właśnie dziś, 2 kwietnia, przypada Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, którego celem jest podnoszenie społecznej świadomości. Zachęcamy Przedszkolaki, aby włączyły się do corocznej ogólnopolskiej akcji „Zaświeć się na Niebiesko”, tym razem z dużym udziałem swoich rodziców. Każdy z was w swoim domu wykona pracę w kolorze, który tego dnia króluje – niebieski. Rodziców prosimy, aby nadesłali zdjęcia prac swoich pociech i w ten sposób stworzymy piękny niebieski kolaż ze zdjęć. W tym roku trochę inaczej, bo bez pochodów z niebieskimi balonami, bez specjalnych warsztatów i spotkań w przedszkolu, ale chociaż w ten sposób, chcielibyśmy zaznaczyć, że pamiętamy i solidaryzujemy się z osobami z autyzmem, z naszymi kolegami i koleżankami. Dziękujemy wszystkim rodzicom i naszym kochanym przedszkolakom za każdą nadesłaną pracę!