Warsztaty Bożonarodzeniowe z rodzicami

20.12.2019r. nasze przedszkole zamieniło się na moment w pracownię plastyczną i kulinarną. W świątecznej atmosferze wielu rodziców naszych przedszkolaków odkrywało swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów.
Święta bez pierniczków to Święta stracone;) Kierując się tym przesłaniem nasze przedszkolaki z grupy „Misiów” wspólnie z rodzicami spotkali się na wspólne dekorowanie świątecznych pierniczków oraz wykonywali piękne ozdobne bombki. Czas upłynął w miłej, rodzinnej atmosferze wśród wspólnych rozmów i śmiechu. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem.
Dziękujemy wszystkim przybyłym na warsztaty. Bardzo się cieszymy, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.