Wielkanocny Konkurs Plastyczny

Wielkanocny Konkurs Plastyczny w Stowarzyszeniu Budujemy Przystań. Wśród kategorii przedszkolnej wyróżniono trzy prace, w tym naszej podopiecznej Anastazji! Cała grupa pojechała na uroczyste wręczenie nagród wraz z opiekunami grupy oraz Panią Dyrektor Przedszkola - Dagmarą Witczak

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie kartki bądź ozdoby świątecznej dowolnie wybraną przez siebie techniką. Jak podaje Organizator, nie łatwo było wyłonić zwycięzców. Przyznano po trzy nagrody w każdej z trzech kategorii: przedszkole, szkoła podstawowa, klasa I-III, szkoła podstawowa, klasa IV-VI. Wśród zwycięzców znalazła się nasza Anastazja ze straszej grupy przedszkolnej! Pozostali koledzy i koleżanki mocno bili brawa podczas uroczystego rozdania nagród. Serdecznie gratulujemy ! :)