Wznowiona praca przedszkola od 18.05.2020r.!

Szanowni Państwo

Miło nam poinformować, że od poniedziałku 18 maja br. rozpoczynamy pracę Niepublicznego Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego „Kocurek”. Wznawiamy terapię indywidualną oraz zajęcia w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Wszyscy powoli staramy się wrócić do normalności. Nadal obowiązuje stan pandemii COVID-19, wszyscy jesteśmy zagrożeni zarażeniem się wirusem. Mimo luzowanych obostrzeń wciąż wszystkich nas obowiązują zasady bezpieczeństwa, które muszą stać się podstawą nowej codzienności życia.

Pobyt dziecka w przedszkolu będzie wyglądał inaczej niż do tej pory. W trosce o dobro naszych dzieci będziemy przyjmować tylko dzieci zdrowe, bez oznak jakiejkolwiek infekcji. Dzieci nie będą mogły przynosić żadnych zabawek i innych przedmiotów. Każdemu będzie mierzona temperatura. W salach będzie znacznie mniejsza liczba zabawek, zostaną tylko te, które jesteśmy w stanie na bieżąco dezynfekować.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i pracowników, a także rodzin naszych Przedszkolaków, Rodzice zobowiązani są do zapoznania się i przestrzegania zasad funkcjonowania placówki w okresie epidemii oraz wszelkich procedur wprowadzonych zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i zarządzeniami dyrektora przedszkola.

Nasze przedszkole dołoży wszelkich starań, aby pobyt  dzieci w przedszkolu był bezpieczny i radosny.